SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
569 700 €
(4 787 € / m²)
Prodaja
2
2+
119 m²
Aliakmonos, Germasogeia

spalnica2
površina119 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

This project with remarkable privacy and breathtaking views derive from its unparalleled location in the lush green surroundings. The thoughtfully de...

Ostalo
Starost oglasa: 342 dni
Posodobljeno: 333 dni

Lokacija

Aliakmonos, Germasogeia
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Blue Sky Houses

Blue Sky Houses

Podobni oglasi