SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
829 000 €
(7 147 € / m²)
Prodaja
2
2+
116 m²
Ampelakion, Germasogeia

spalnica2
površina116 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

A residence offering nothing more than opulence and elegance created to indulge your perceptions. These well thought out curated apartments and pentho...

Ostalo
Starost oglasa: 346 dni
Posodobljeno: 345 dni

Lokacija

Ampelakion, Germasogeia
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Blue Sky Houses

Blue Sky Houses

Podobni oglasi