SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
469 700 €
(7 010 € / m²)
Prodaja
1
1
67 m²
Irakleidon, Germasogeia

spalnica1
površina67 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

An elegant complex located in the heart of the tourist area of Limassol, 50m from the sea. The complex has 23 apartments, 1,2,3 bedrooms + 2 penthouse...

Ostalo
Starost oglasa: 348 dni
Posodobljeno: 333 dni

Lokacija

Irakleidon, Germasogeia
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Blue Sky Houses

Blue Sky Houses

Podobni oglasi