SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
590 000 €
(4 646 € / m²)
Prodaja
3
1
127 m²
Irakleidon, Germasogeia

spalnica3
površina127 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Located in the highly sought-after area of Potamos Germasogeia, this 3-bedroom apartment is just a stone's throw from the sea, offering the perfect bl...

Ostalo
Starost oglasa: 338 dni
Posodobljeno: 255 dni

Lokacija

Irakleidon, Germasogeia
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Blue Sky Houses

Blue Sky Houses

Podobni oglasi