SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
1 110 000 €
(10 673 € / m²)
Prodaja
2
2+
104 m²
Iliados, Germasogeia

spalnica2
površina104 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

The luxury gated residential complex will be located at the heart of Limassol’s tourist area Germasogeia, with 200 meters of proximity to the sea and ...

Ostalo
Starost oglasa: 344 dni
Posodobljeno: 307 dni

Lokacija

Iliados, Germasogeia
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Blue Sky Houses

Blue Sky Houses

Podobni oglasi