SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
163 100 €
(3 624 € / m²)
Prodaja
2
1
45 m²
Geri

spalnica2
površina45 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeNovogradnja
kletNe
terasaNe

Opis

من السهل الوصول الى شاطئ البحر . و تبعد الشقه عن الشاطئ حوالي 200 م اقرب مطار يبعد حوالي 50 كم.
مساحة الشقة 45 م². تتكون من غرفتين و حمام. يمكن استخدا...

Ostalo
Starost oglasa: 494 dni
Posodobljeno: 493 dni

Lokacija

Geri
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

TIMONDRO Emlak Danışmanlık Limited Şirketi

Podobni oglasi