SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
269 800 €
(5 396 € / m²)
Prodaja
2
1
50 m²
Geri

spalnica2
površina50 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeNovogradnja
kletNe
terasaDa

Opis

.يمكنك رؤية البحر من الشقة
من السهل الوصول الى شاطئ البحر . و تبعد الشقه عن الشاطئ حوالي 0-500 م اقرب مطار يبعد حوالي 0-50 كم.
مساحة الشقة 50 م². تتكو...

Parametri

Oprema & lastnosti

Ustvarjeno z AI

RazgledTuš kabinaOdprt bivalni prostorVarovanje

Ostalo
Starost oglasa: 496 dni
Posodobljeno: 496 dni

Lokacija

Geri
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

TIMONDRO Emlak Danışmanlık Limited Şirketi

Podobni oglasi