SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
298 900 €
(1 845 € / m²)
Prodaja
3
1
162 m²
Geri

spalnica3
površina162 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

الشقة للبيع يقع في جيرنة، المدينة الساحلية الشهيرة على الساحل الشمالي لقبرص. تُعرف جيرنة بمرفأها التاريخي، وهندستها المعمارية العصور الوسطى، ومشهدها ا...

Ostalo
Starost oglasa: 68 dni
Posodobljeno: 68 dni

Lokacija

Geri
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

TIMONDRO Emlak Danışmanlık Limited Şirketi

Podobni oglasi