SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
183 973 €
(2 555 € / m²)
Prodaja
3
1
72 m²
Geri

spalnica3
površina72 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Superbe appartement 2+1 à vendre dans la résidence VOLNA, située à seulement 5 minutes à pied de Long Beach, à Iskele (Chypre du Nord).Caractéristique...

Ostalo
Starost oglasa: 259 dni
Posodobljeno: 226 dni

Lokacija

Geri
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Savinter SA

Podobni oglasi