SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
71 000 €
(507 € / m²)
Prodaja
4
2+
140 m²
Gaziveren

spalnica4
površina140 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

ALPCAN TOWERS KEY WEST UNITS FOR SALE IN GAZIVEREN NORTH CYPRUSEsales Property ID: es5553504GAZIVERENNorth CyprusWith its glorious natural scenery, ex...

Ostalo
Starost oglasa: 501 dni
Posodobljeno: 128 dni

Lokacija

Gaziveren
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Esales Property LTD.

Peter Chambers

Podobni oglasi