SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
103 026 €
(1 374 € / m²)
Prodaja
2
1
75 m²
Gazimağusa

spalnica2
površina75 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

عقار على مسافة قريبة سيراً على الأقدام من جميع المرافق في غازي ماغوسا جاناكالي
تعد غازي ماغوسا إحدى المدن المتطورة في شمال قبرص، وتقع في الجزء الشمالي...

Ostalo
Starost oglasa: 150 dni
Posodobljeno: 150 dni

Lokacija

Gazimağusa
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

TEKCE Real Estate

Podobni oglasi