SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
1 400 000 €
(8 917 € / m²)
Prodaja
1
1
157 m²
Gazimağusa

spalnica1
površina157 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeDa
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Ayia Napa Marina, situated on the southeastern coast of Cyprus, offers luxurious residences, world-class yachting facilities, a variety of retail bout...

Parametri

Oprema & lastnosti

Ustvarjeno z AI

RazgledNadstropjeOdprt bivalni prostorKadTuš kabinaLočeni wcKuhinjski aparatiVarovanjeLeseni podVisoki stropiPo prenoviNaravna svetlobaModeren slogOpremljenoPoslovno

opremljeno
Starost oglasa: 235 dni
Posodobljeno: 186 dni

Lokacija

Gazimağusa
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

The Mercury Group

MERCURY GROUP

Podobni oglasi