SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
170 000 €
(1 683 € / m²)
Prodaja
2
2+
101 m²
İsmet İnönü Bulvarı, Gazimağusa

spalnica2
površina101 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeDa
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

The residential project located in the village of Sotira offers an unprecedented combination of comfort, style and convenience. Excellent views of the...

opremljeno
Starost oglasa: 434 dni
Posodobljeno: 434 dni

Lokacija

İsmet İnönü Bulvarı, Gazimağusa
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DOM Real Estate

DOM Real Estate

Podobni oglasi