SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
217 444 €
(5 722 € / m²)
Prodaja
1
1
38 m²
Esentepe

spalnica1
površina38 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeNovogradnja
kletNe
terasaNe

Opis

Prodej: Novostavba - Luxusní 1 ložnicové studio s balkonem v Sun Valley Seaside COVE Garden Village C33A

Ostalo
Starost oglasa: 228 dni
Posodobljeno: 167 dni

Lokacija

Esentepe
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

REALMAN REALMAN

Pavel Krejčí - Gladio Real Estate s.r.o.

Podobni oglasi