SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
310 000 €
(2 067 € / m²)
Prodaja
3
2+
150 m²
Georgiou Christoforou, Empa

spalnica3
površina150 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

A unique opportunity to spend time with your family in a quiet, cozy atmosphere in the village of Empa, a suburb of Paphos. The location of the projec...

Ostalo
Starost oglasa: 347 dni
Posodobljeno: 94 dni

Lokacija

Georgiou Christoforou, Empa
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Blue Sky Houses

Blue Sky Houses

Podobni oglasi