SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
299 000 €
(5 980 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
50 m²
Platonos, Δήμος Μέσα Γειτονιάς

spalnicaatypical
površina50 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeNovogradnja
kletNe
terasaNe

Opis

Urban living rarely feels this composed. Set within the established district of Mesa Geitonia, this contemporary residential building brings together ...

Parametri

Oprema & lastnosti

Ustvarjeno z AI

Odprt bivalni prostorVisoki stropiNaravna svetlobaLeseni podPloščice

Ostalo
Starost oglasa: 98 dni
Posodobljeno: 65 dni

Lokacija

Platonos, Δήμος Μέσα Γειτονιάς
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Cyprus Sotheby's International Realty

Podobni oglasi