SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
500 000 €
(6 250 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
80 m²
Dodekanisou, Δήμος Λιβαδιών

spalnicaatypical
površina80 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeNovogradnja
kletNe
terasaNe

Opis

Discover the allure of this new luxury residential development nestled in the highly desirable area of Larnaca Marina. Surrounded by picturesque lands...

Ostalo
Starost oglasa: 1 dni
Posodobljeno: 1 dni

Lokacija

Dodekanisou, Δήμος Λιβαδιών
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Cyprus Sotheby's International Realty

Podobni oglasi