SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
345 000 €
(2 184 € / m²)
Prodaja
2
2+
158 m²
Archipiskopou Makariou, Δήμος Λιβαδιών

spalnica2
površina158 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Step into modern comfort with these beautifully crafted apartments, offering spacious interiors and high-end finishes . Designed for practical living,...

Ostalo
Starost oglasa: 214 dni
Posodobljeno: 168 dni

Lokacija

Archipiskopou Makariou, Δήμος Λιβαδιών
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Blue Sky Houses

Blue Sky Houses

Podobni oglasi