SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
162 000 €
(3 240 € / m²)
Prodaja
1
1
50 m²
Agias Paraskevis, Δήμος Λιβαδιών

spalnica1
površina50 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

One Bedroom Apartment For Sale in Livadia, Larnaca - Title Deeds (New Build Process)A thoughtfully designed development bringing a variety of stylish...

Neopremljen
Starost oglasa: 265 dni
Posodobljeno: 97 dni

Lokacija

Agias Paraskevis, Δήμος Λιβαδιών
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Emerald Property Consultants - Cyprus

Cyprus Emerald

Podobni oglasi