SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
276 000 €
(2 604 € / m²)
Prodaja
2
2+
106 m²
Chrysosotiros, Δήμος Λιβαδιών

spalnica2
površina106 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Great modern apartment block consisting of 1 bedroom, 2 bedroom and 3 bedroom apartments. Just 2 minute drive from the beach or a 5 minute drive. With...

Ostalo
Starost oglasa: 345 dni
Posodobljeno: 344 dni

Lokacija

Chrysosotiros, Δήμος Λιβαδιών
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Blue Sky Houses

Blue Sky Houses

Podobni oglasi