SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
460 000 €
(2 584 € / m²)
Prodaja
2
2+
178 m²
Archipiskopou Makariou, Δήμος Λιβαδιών

spalnica2
površina178 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

This project is a modern residential development located in the serene Livadia area of Larnaca, Cyprus. Situated just 300 meters from the sea, the pro...

Ostalo
Starost oglasa: 341 dni
Posodobljeno: 306 dni

Lokacija

Archipiskopou Makariou, Δήμος Λιβαδιών
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Blue Sky Houses

Blue Sky Houses

Podobni oglasi