SUPA24
189 000 €
(1 800 € / m²)
Prodaja
2
2+
105 m²
Griva Digeni Avenue, Δήμος Λάρνακας

spalnica2
površina105 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeDa
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Apartment for sale in the area of Aradippou, Larnaca. The three-storey residential complex includes ten elegant apartments: 9 two-bedroom apartments a...

opremljeno
Starost oglasa: 450 dni
Posodobljeno: 450 dni

Lokacija

Griva Digeni Avenue, Δήμος Λάρνακας
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DOM Real Estate

DOM Real Estate

Podobni oglasi