SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
420 000 €
(4 516 € / m²)
Prodaja
2
2+
93 m²
Tuzhane, Δήμος Λάρνακας

spalnica2
površina93 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

This modern two bedroom apartment is located on the fourth floor of a new six-story building in Makenzy. This property is currently under construction...

Ostalo
Starost oglasa: 1 dni
Posodobljeno: 1 dni

Lokacija

Tuzhane, Δήμος Λάρνακας
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Podobni oglasi