SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
340 000 €
(4 198 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
81 m²
Nazaret, Δήμος Λάρνακας

spalnicaatypical
površina81 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeNovogradnja
kletNe
terasaNe

Opis

This new contemporary project offers a range of 1-3-bedroom apartments with spacious terraces and exclusive penthouses featuring rooftop gardens with ...

Ostalo
Starost oglasa: 3 dni
Posodobljeno: 3 dni

Lokacija

Nazaret, Δήμος Λάρνακας
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Cyprus Sotheby's International Realty

Podobni oglasi