SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
265 000 €
(3 232 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
82 m²
Monemvasias, Δήμος Λάρνακας

spalnicaatypical
površina82 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeNovogradnja
kletNe
terasaNe

Opis

This modern development is ideally located in Larnaca’s prime residential area, close to Metropolis Mall, where shopping, dining, and entertainment op...

Ostalo
Starost oglasa: 1 dni
Posodobljeno: 1 dni

Lokacija

Monemvasias, Δήμος Λάρνακας
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Cyprus Sotheby's International Realty

Podobni oglasi