SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
485 000 €
(4 450 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
109 m²
Navarinou, Δήμος Λάρνακας

spalnicaatypical
površina109 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeNovogradnja
kletNe
terasaNe

Opis

This fantastic project is located in the heart of Larnaca, just a short walk from the bustling city center and the famous Finikoudes beach. Residents ...

Ostalo
Starost oglasa: 2 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

Navarinou, Δήμος Λάρνακας
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Cyprus Sotheby's International Realty

Podobni oglasi