SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
960 000 €
(8 571 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
112 m²
Aristotelous Valaoritou, Δήμος Λάρνακας

spalnicaatypical
površina112 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeNovogradnja
kletNe
terasaNe

Opis

Nestled just 350 metres from the sparkling coastline and within walking distance of the upcoming New Marina, this prestigious coastal complex in Larna...

Ostalo
Starost oglasa: 2 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

Aristotelous Valaoritou, Δήμος Λάρνακας
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Cyprus Sotheby's International Realty

Podobni oglasi