SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
182 500 €
(2 645 € / m²)
Prodaja
1
1
69 m²
Florinis, Δήμος Λάρνακας

spalnica1
površina69 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Under construction with delivery expected in August 2027, this one bedroom penthouse apartment with roof terrace forms part of an exclusive residentia...

Ostalo
Starost oglasa: 1 dni
Posodobljeno: 1 dni

Lokacija

Florinis, Δήμος Λάρνακας
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Podobni oglasi