SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
280 000 €
(2 569 € / m²)
Prodaja
3
2+
109 m²
Angelou Vlachou, Δήμος Λάρνακας

spalnica3
površina109 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Listing is for a Three Bedroom Apartment located on the Second Floor. Discover your ideal home in this prestigious residential project located in the...

Ostalo
Starost oglasa: 16 dni
Posodobljeno: 16 dni

Lokacija

Angelou Vlachou, Δήμος Λάρνακας
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Podobni oglasi