SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
350 000 €
(4 545 € / m²)
Prodaja
2
2+
77 m²
15 Ianouariou, Δήμος Λάρνακας

spalnica2
površina77 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

This Modern Two Bedroom Penthouse Apartment with Roof Terrace is currently under construction and set to be completed in the Spring of 2027. This beau...

Ostalo
Starost oglasa: 53 dni
Posodobljeno: 23 dni

Lokacija

15 Ianouariou, Δήμος Λάρνακας
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Podobni oglasi