SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
495 000 €
(4 714 € / m²)
Prodaja
3
2+
105 m²
Leoforos Faneromenis, Δήμος Λάρνακας

spalnica3
površina105 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Three Bedroom Ground Floor Apartment For Sale in Faneromeni, Larnaca - Title Deeds (New Build Process)PRICE REDUCTION !! (was €550,000 + VAT)Only 1 Th...

Ostalo
Starost oglasa: 61 dni
Posodobljeno: 24 dni

Lokacija

Leoforos Faneromenis, Δήμος Λάρνακας
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Podobni oglasi