SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
329 000 €
(4 113 € / m²)
Prodaja
2
2+
80 m²
Atlantidon, Δήμος Λάρνακας

spalnica2
površina80 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Listing is for a Two Bedroom Penthouse Apartment located on the Fourth Floor. Welcome to this exceptional contemporary building comprising of 20 two-...

Ostalo
Starost oglasa: 56 dni
Posodobljeno: 26 dni

Lokacija

Atlantidon, Δήμος Λάρνακας
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Podobni oglasi