SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
255 000 €
(2 339 € / m²)
Prodaja
2
1
109 m²
Griva Digeni Avenue, Δήμος Λάρνακας

spalnica2
površina109 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

This exclusive residential development offers refined family living where elegance meets everyday comfort. A limited collection of beautifully designe...

Ostalo
Starost oglasa: 91 dni
Posodobljeno: 86 dni

Lokacija

Griva Digeni Avenue, Δήμος Λάρνακας
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Blue Sky Houses

Blue Sky Houses

Podobni oglasi