SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
320 000 €
(3 077 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
104 m²
Stavrodromiou, Δήμος Λάρνακας

spalnicaatypical
površina104 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeNovogradnja
kletNe
terasaNe

Opis

Discover a new residential development that redefines city centre living, offering unrivalled convenience just steps away from supermarkets, shops, ca...

Parametri

Oprema & lastnosti

Ustvarjeno z AI

NadstropjeOdprt bivalni prostorTerasaRazgledKuhinjski aparatiModeren slogNaravna svetloba

Ostalo
Starost oglasa: 103 dni
Posodobljeno: 103 dni

Lokacija

Stavrodromiou, Δήμος Λάρνακας
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Cyprus Sotheby's International Realty

Podobni oglasi