SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
525 000 €
(5 000 € / m²)
Prodaja
3
1
105 m²
Renou Prentza, Δήμος Λάρνακας

spalnica3
površina105 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeDa
stanjeNovogradnja
kletDa
terasaDa

Opis

Tento moderní apartmán 3+kk umístěný v prvním patře nabízí komfortní bydlení v jedné z nejuznávanějších rezidenčních lokalit v Larnace – ve čtvrti Fan...

Neopremljen
Starost oglasa: 169 dni
Posodobljeno: 168 dni

Lokacija

Renou Prentza, Δήμος Λάρνακας
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

MOJE NEMOVITOST u moře - Tsvetomir Evgeniev Zlatkovski

Tsvetomir Zlatkovski

Podobni oglasi