SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
300 000 €
(2 804 € / m²)
Prodaja
2
1
107 m²
Chalefkas, Δήμος Λάρνακας

spalnica2
površina107 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

A magnificent new home complex in Larnaca's booming Livadia area. This three-story boutique building houses fifteen magnificent apartments, each with ...

Ostalo
Starost oglasa: 186 dni
Posodobljeno: 172 dni

Lokacija

Chalefkas, Δήμος Λάρνακας
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Blue Sky Houses

Blue Sky Houses

Podobni oglasi