SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
395 000 €
(3 319 € / m²)
Prodaja
3
2+
119 m²
Minoos, Δήμος Λάρνακας

spalnica3
površina119 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Faneromeni area, known as one of the most elite areas in Larnaca, offers its residents an affluent lifestyle where tranquility and convenience are gua...

Ostalo
Starost oglasa: 347 dni
Posodobljeno: 346 dni

Lokacija

Minoos, Δήμος Λάρνακας
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Blue Sky Houses

Blue Sky Houses

Podobni oglasi