SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
355 000 €
(2 934 € / m²)
Prodaja
3
2+
121 m²
Leonidou, Δήμος Λάρνακας

spalnica3
površina121 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

This project is located in one of the most elite and prestigious areas in Larnaca! The project will be composed of 3-bedroom apartments and a penthous...

Ostalo
Starost oglasa: 342 dni
Posodobljeno: 334 dni

Lokacija

Leonidou, Δήμος Λάρνακας
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Blue Sky Houses

Blue Sky Houses

Podobni oglasi