SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
245 000 €
(2 227 € / m²)
Prodaja
2
2+
110 m²
Antiochou, Δήμος Λάρνακας

spalnica2
površina110 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

A harmonious blend of modern luxury and ancient inspiration, stands proudly in the heart of Larnaca, Cyprus. The compound seamlessly merges comfort, e...

Ostalo
Starost oglasa: 344 dni
Posodobljeno: 343 dni

Lokacija

Antiochou, Δήμος Λάρνακας
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Blue Sky Houses

Blue Sky Houses

Podobni oglasi