SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
200 000 €
(2 198 € / m²)
Prodaja
2
2+
91 m²
Larissis, Δήμος Λάρνακας

spalnica2
površina91 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Spacious 2-bedroom apartment in a quiet area of Larnaca, perfect for families or those seeking peace and convenience. This well-maintained property fe...

Ostalo
Starost oglasa: 339 dni
Posodobljeno: 339 dni

Lokacija

Larissis, Δήμος Λάρνακας
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Blue Sky Houses

Blue Sky Houses

Podobni oglasi