SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
440 000 €
(4 151 € / m²)
Prodaja
2
2+
106 m²
Makenzy, Δήμος Λάρνακας

spalnica2
površina106 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

This beautiful fifth-floor apartment in the Makenzy area, just 200 meters from the beach, features two bedrooms and two bathrooms, offering a comforta...

Ostalo
Starost oglasa: 341 dni
Posodobljeno: 325 dni

Lokacija

Makenzy, Δήμος Λάρνακας
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Blue Sky Houses

Blue Sky Houses

Podobni oglasi