SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
250 000 €
(1 689 € / m²)
Prodaja
2
2+
148 m²
Griva Digeni Avenue, Δήμος Λάρνακας

spalnica2
površina148 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeDa
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Penthouse for sale in a new complex in the Livadia area, Larnaca. The project consists of 2 floors with 7 apartments with 1, 2 and 3 bedrooms. It offe...

opremljeno
Starost oglasa: 444 dni
Posodobljeno: 444 dni

Lokacija

Griva Digeni Avenue, Δήμος Λάρνακας
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DOM Real Estate

DOM Real Estate

Podobni oglasi