SUPA24
373 500 €
(2 210 € / m²)
Prodaja
3
2+
169 m²
Griva Digeni Avenue, Δήμος Λάρνακας

spalnica3
površina169 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeDa
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Apartment for sale in an exclusive residential complex in Larnaca, Oroklini. The apartment has 3 bedrooms, 2 bathrooms, a spacious living room, a kitc...

opremljeno
Starost oglasa: 444 dni
Posodobljeno: 444 dni

Lokacija

Griva Digeni Avenue, Δήμος Λάρνακας
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DOM Real Estate

DOM Real Estate

Podobni oglasi