SUPA24
330 000 €
(1 352 € / m²)
Prodaja
3
2+
244 m²
Griva Digeni Avenue, Δήμος Λάρνακας

spalnica3
površina244 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeDa
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Apartment for sale with a large roof garden in a new complex in Oroklini. The complex is a 3-storey residential building and offers 20 apartments. All...

opremljeno
Starost oglasa: 443 dni
Posodobljeno: 443 dni

Lokacija

Griva Digeni Avenue, Δήμος Λάρνακας
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DOM Real Estate

DOM Real Estate

Podobni oglasi