SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
180 000 €
(2 813 € / m²)
Prodaja
1
1
64 m²
Griva Digeni Avenue, Δήμος Λάρνακας

spalnica1
površina64 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeDa
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Apartment for sale in a modern complex located in the prestigious area of the future projects Land of Tomorrow and New Marina, Larnaca near the Radiss...

opremljeno
Starost oglasa: 448 dni
Posodobljeno: 448 dni

Lokacija

Griva Digeni Avenue, Δήμος Λάρνακας
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DOM Real Estate

DOM Real Estate

Podobni oglasi