SUPA24
170 000 €
(2 024 € / m²)
Prodaja
1
1
84 m²
Griva Digeni Avenue, Δήμος Λάρνακας

spalnica1
površina84 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeDa
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Apartment for sale in a modern complex in the promising area of Larnaca New Marina. Comfortable layout, living room with open plan kitchen, spacious v...

opremljeno
Starost oglasa: 448 dni
Posodobljeno: 448 dni

Lokacija

Griva Digeni Avenue, Δήμος Λάρνακας
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DOM Real Estate

DOM Real Estate

Podobni oglasi