SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
325 000 €
(3 186 € / m²)
Prodaja
2
2+
102 m²
Αυτοκινητόδρομος Λεμεσού - Πάφου, Δήμος Κάτω Πολεμιδίων

spalnica2
površina102 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Situated in one of Limassol’s most desirable neighborhoods, this sophisticated residential offering features two elegant three-storey buildings and a ...

Ostalo
Starost oglasa: 116 dni
Posodobljeno: 116 dni

Lokacija

Αυτοκινητόδρομος Λεμεσού - Πάφου, Δήμος Κάτω Πολεμιδίων
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Blue Sky Houses

Blue Sky Houses

Podobni oglasi