SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
1 170 947 €
(5 275 € / m²)
Prodaja
3
2+
222 m²
Miltonos, Δήμος Κάτω Πολεμιδίων

spalnica3
površina222 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeDa
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Nestled in the heart of Limassol's charming Saint Spyridonas neighborhood,  stands as a prestigious residential project that redefines luxury living. ...

Ostalo
Starost oglasa: 341 dni
Posodobljeno: 341 dni

Lokacija

Miltonos, Δήμος Κάτω Πολεμιδίων
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Blue Sky Houses

Blue Sky Houses

Podobni oglasi