SUPA24
260 000 €
(2 524 € / m²)
Prodaja
2
1
103 m²
Αυτοκινητόδρομος Λεμεσού - Πάφου, Δήμος Κάτω Πολεμιδίων

spalnica2
površina103 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

This exciting new project is ideally situated in the highly sought-after area . The location offers the perfect balance of convenience and accessibili...

Ostalo
Starost oglasa: 343 dni
Posodobljeno: 342 dni

Lokacija

Αυτοκινητόδρομος Λεμεσού - Πάφου, Δήμος Κάτω Πολεμιδίων
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Blue Sky Houses

Blue Sky Houses

Podobni oglasi