SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
198 000 €
(1 904 € / m²)
Prodaja
2
2+
104 m²
Eleftherias Avenue, Δερύνεια

spalnica2
površina104 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

This is a small residential block of Apartments which is in a desirable area of Derynia, just few hundred meters off the Paralimni Hospital, overlooki...

Ostalo
Starost oglasa: 340 dni
Posodobljeno: 340 dni

Lokacija

Eleftherias Avenue, Δερύνεια
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Blue Sky Houses

Blue Sky Houses

Podobni oglasi